October
28
2021
October
29
2021
STORNO REZERVACE
Loading...
0/4

Prezidentské apartmá

Pokoje hotel Avanti Brno

 

  • apartmá o velikosti 97 m²
  • room service zdarma
  • dvě ložnice a dvě koupelny – jedna s rohovou vanou přímo v ložnici
  • snídaně formou bufetu a parkování v ceně
  • denně vstup do relax centra na střeše hotelu PANORAMA VITALITY POINT (fitness, sauna, venkovní vířivka, odpočívárna s krbem)
  • trezor, internet, LCD TV, klimatizace, minibar, telefon, fén
  • sleva 10% v restauraci Avanti
  • možnost pozdějšího odjezdu

Prezidentské apartmá Prezidentské apartmá Prezidentské apartmá JPREROVSKY_HOTEL_AVANTI_PRESIDENTSKE APARTMENT_16A1453 Prezidentské apartmá Prezidentské apartmá

Toto obrovské apartmá disponuje dvěmi ložnicemi a dvěmi koupelnami. Jedna z koupelen má rohovou vanu přímo v obývacím pokoji. Pokud si rezervujete prezidentské apartmá, máte nárok i na dvě hodiny privátního wellness zdarma. Každý den máte k dispozici tzv. Panorama vitality point, tedy stylovou vířivku přímo na střeše hotelu, ze které máte Brno jako na dlani. Pokoje hotel Avanti Brno jsou komfortním řešením Vašeho pobytu v centru jihomoravské metropole.

Díky rezervaci Prezidentského apartmá získáváte automaticky slevu 10% na skvělé pokrmy v naší restauraci. Prezidentské apartmá Vám poskytne dostatek prostoru pro odpočinek i relax. Využít můžete i bowling s přáteli nebo relaxační masáže v prostorách hotelu.

Pokoje hotelu Avanti jsou tradičním symbolem komfortního ubytování se čtyřmi hvězdičkami. Čeká na Vás milý a profesionální personál, který je adekvátní Vašemu ubytování v Prezidentském apartmá.

Pokud se účastníte konference nebo ji přímo přádáte, hotel Avanti Vám krom ubytvání v luxusním apartánu poskytne i konferenční sál s dostatekem prostoru pro konání velkých konferencí. Jestlliže máte zájem i o jiné pokoje hotel Avanti Brno, neváhejte si je prohlédnout a rezervovat přes náš rezervační systém s garancí nejnižší rezervační ceny.

Rezervujte si nyní Prezidentské apartmá a můžete si pobyt v našem hotelu Avanti klidně bezproblémově prodloužit. Využijte rezervace na našich stránkách a neplaťte zbytečně víc, než musíte.

Rezervovat
Nejlepší sazba za období
Poslední dostupné pokoje