December
11
2017
December
12
2017
STORNO REZERVACE

Restaurace hotelu Avanti

Rádi Vás uvítáme v hotelových restauracích Avanti a Arkáda. Můžete si vybrat „a la carte“ z pestré nabídky především tradiční české kuchyně připravované výhradně z čerstvých surovin. Výběr pokrmů připravil šéfkuchař Pavel Tauber.

Pro hotelové hosty máme připravenou 10% slevu na útratu.

Restaurace AVANTI

Moderní prostředí klimatizované hotelové restaurace AVANTI (kapacita 90 míst) ocení nejen milovníci pestré české, moravské a mezinárodní kuchyně vycházející jen z kvalitních a čerstvých surovin, ale i příznivci kvalitního vína.

Pro ubytované hosty nabízíme stravovaní formou „a la carte“ v hotelové restauraci se slevou 10 %, a to včetně nápojů.

Restuarace AVANTI je otevřená denně od 11.00 do 23.00. Vaříme do 22.00.

Restaurace Avanti Restaurace Avanti Restaurace Avanti Restaurace Avanti

 

Restaurace ARKÁDA

V této restauraci se podávají snídaně formou bufetu pro ubytované hosty.

Slouží také pro zajištění občerstvení účastníkům konferencí.

Pro uzavřenou společnost tu můžete uspořádat privátní hostiny, bankety, rauty, atd.

Kapacita do 90 míst u stolu.

Restaurace ARKÁDA je plně klimatizovaná, otevřená denně od 7.00 – 10.00, v jiný čas pouze na objednávku.

Arkada_web Arkadar_web Snídaně Snídaně

Jídelní lístek

Pro zobrazení jídelního lístku klikněte na odkaz.

Jídelní lístek

JPREROVSKY_HOTEL_AVANTI_FOOD_16A1997

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vinný lístek

 

Víno rozlévané
Bílé víno – dle nabídky 0,10 l 24,-
Červené víno – dle nabídky 0,10 l 24,-
Víno bílé
Image_006 Rulandské bílé 0,75 l 193,–
Suché
Tato odrůda pochází z Burgundska ve Francii. Dává vína zlatožluté barvy a charakteristické vůně s nádechem chlebovinky. V chuti jsou plná, tělnatá, všechny složky v harmonickém souladu. Podává se k hutnějším jídlům z hovězího, vepřového, ale i telecího masa, k sýrům s ušlechtilou plísní.
Vinné sklepy Velké Bílovice
02_pálava_zemské Pálava 0,75 l 236,–
Polosladké
Víno zlatožluté barvy s typickou vůní připomínající čajovou růži, citrusovou kůru a líčí. V chuti můžeme hledat exotické ovoce. Víno je plné, jemně kořeněné.
Vinařská obec Přítluky, Vinařství Přítluky
 Image_005 Veltlínské zelené 0,75 l 192,–
Suché
Toto víno pochází s největší pravděpodobností z dolního Rakouska. Mívá jasnou zelenožlutou barvu a intenzivní, jemně muškátovou vůni. Chuť je plná, kořenitá, někdy mírně nahořklá s mandlovou dochutí. Výborně se hodí ke studeným  mísám, slanému pečivu nebo soleným oříškům.
Vinné sklepy Velké Bílovice
04_ryzlink_vlašský_allery_jakostní Ryzlink vlašský „Gallery“ 0,75 l 228,–
Suché
Barva vína je světle zelenkavě žlutá se zlatými odlesky. Vůně je silně ovocná s tóny přezrálého angreštu, přecházející do černého rybízu. Chuť vína je plná, svěží s pikantní kyselinkou s ovocnou dochutí v chuti. Výborně se hodí jako aperitiv, k lehkým pokrmům z ryb a telecího masa.
Vinařství Patria Kobylí
Image_011 Müller Thurgau 0,75 l 261,–
Suché
Víno zaujme svěží žlutozelenou barvou a příjemným odrůdovým aromatem, připomínajícím rozkvetlé ovocné keře, doplněné jemným muškátovým buketem. Je osvěžující chuti, i když nepůsobí kysele. Doporučujeme k pečené i smažené  drůbeži, s rýží nebo bramborem.
Vinařská obec Velké Bílovice, „Malý vinař“ František Mádl
06_sauvignon_kabinet Sauvignon 0,75 l 238,–
Suché
Vyzývavé aroma černého rybízu, angreštu a květu bezu je v chuti doplněno tóny žlutého jádrového a tropického ovoce s impozantní dochutí lučního medu. Vhodné k toastům s tuňákem a zelenými olivami, k dietním úpravám sladkovodních i mořských ryb, dobře vyznívá v kombinaci s kozími sýry, smetanovými krémy a pěnami s exotickým ovocem.
Vinařská obec Dolní Věstonice, Vinařství Vinselekt Michlovský, řada Latitude 49
Image_012 Rulandské šedé , kabinet 0,75 l 303,–
Suché
Svěží, ale přesto plné víno s jemným odrůdovým charakterem. Kyselina není agresivní, a tak je víno dobře pitelné. Doporučujeme podávat k drůbeži s rýží a ovocem, skvěle se hodí také k pečené krůtě.
Vinařská obec Velké Bílovice, „Malý vinař“ František Mádl
Image_013 Rulandské šedé , pozdní sběr 0,75 l 313,–
Polosladké
Díky vynikající znalosti a použité technologii zpracování hroznů má víno intenzivnější zlatavou barvu. Delší kontakt moštu se slupkou před lisováním se projevuje v bohaté vůni a nádherně minerální chuti. V tomto víně můžete rozpoznat vůně čerstvých rozinek, sušeného ovoce a medu. Příjemná kyselina a lehký obsah zbytkového cukru je základem harmonické chuti vína. Hodí se k ovocným a zeleninovým salátům s ořechy.
Vinařská obec Velké Pavlovice, Šlechtitelská stanice Velké Pavlovice, řada Ch. C. André
09_chardonnay_pozdní_sběr Chardonnay , pozdní sběr 0,75 l 281,–
Suché
Plné, minerální víno se světle zelenožlutou barvou a příjemnou ovocnou vůní zralého žlutého peckového ovoce. V chuti nacházíme tóny čerstvých vlašských ořechů. Vyváženost přírodní kyseliny, cukru a alkoholu přináší vjem harmonické a lahodné chuti.
Vinařská obec Popice, Vinařství Popice
10_ryzlink_rýnský_pozdní_sběr Ryzlink rýnský , pozdní sběr 0,75 l 299,–
Suché
Barva vína je světle nazlátlá, vůně je jemná květinová, s nádechem bílé broskve. V chuti najdeme citrusy, sušené meruňky a liči. Doporučujeme k pečeným rybám, zeleninovým salátům a sýrům s bílou plísní.
Vinařská obec Mikulov, Moravíno Valtice
11_rulandské_bílé_pozdní_sběr Rulandské bílé , pozdní sběr 0,75 l 298,–
Suché
Barva vína je světle nazlátlá, vůně je jemná květinová, s nádechem bílé broskve. V chuti najdeme citrusy, sušené meruňky a liči. Doporučujeme k pečeným rybám, zeleninovým salátům a sýrům s bílou plísní.
Vinařská obec Mikulov, Moravíno Valtice
Image_017 Tramín červený , výběr z hroznů 0,75 l 324,–
Polosladké
Optimálně dozrálé hrozny z 12 let staré vinice s cíleně redukovaným výnosem  41 hl/ha, daly základ elegantnímu vínu s příjemným kořenitým aroma. Chuť je podepřena zbytkovým cukrem. Hodí se jako digestive k palačinkám nebo jablku v županu.
Vinařská obec Velké Pavlovice, Šlechtitelská stanice Velké Pavlovice
13_pálava_pozdní_sběr Pálava , pozdní sběr 0,75 l 338,–
Polosuché
Víno má žlutou barvu se zlatavými odlesky. Vůně je velmi příjemná, převládá v ní ovocitost a květinovo kořenitá aromata. V mohutné chuti nalezneme kombinaci lučního medu a přezrálých citrusových plodů, zvláště pak pomerančů.  Doporučujeme podávat k sladkým úpravám masa, jemným paštikám a sýrům se zelenou a modrou plísní.
Vinařská obec Velké Pavlovice, Vinařství Baloun
Víno růžové
Image_021 Frankovka rosé , kabinet 0,75 l 236,–
Suché
Víno velmi jemné lososové barvy. Ve vůni je možné najít tóny malin a třešní nebo třešňové kostky, na konci vůni hruškového kompotu. V chuti jsou nejpatrnější třešně a maliny. Vhodné na jarní a letní posezení u salátů nebo ovocné zmrzliny.
Vinařská obec Velké Bílovice, „Malý vinař“ František Mádl
Image_022 Svatovavřinecké rosé , pozdní sběr 0,75 l 273,–
Polosladké
Růžové víno s barvou cibulové slupky. V nádherně jemné ovocné vůni nalezneme jahodovo-malinové tóny přecházející do chuti vína, která je lehčí se svěží kyselinkou a nasládlým závěrem.
Vinařská obec Žarošice, Vinařství Spielberg
Víno červené
16_cabernet_sauvignon_jakostní Cabernet Sauvignon , jakostní 0,75 l 207,–
Suché
Víno tmavě rubínové barvy s typickou odrůdovou vůní připomínající kořeninovou papriku a černý rybíz. Chuť je mohutná, kořenitá s dlouhotrvajícím dojmem. Cukernatost hroznů byla 22,8 st. Normalizovaného moštoměru. Vznešenost vyzrálého vína si zaslouží podávat jej k vybraným pokrmům z tmavého masa a ze zvěřiny, je lahodný k tvrdým sýrům a sýrům všeobecně.
Šlechtitelská stanice Velké Pavlovice, řada sv. Floriánek
17_andré_gallery_jakostní André „Gallery“ , jakostní 0,75 l 235,–
Suché
Barva vína je tmavě červená. Vůně je ovocná s tóny peckového ovoce. Chuť vína je bohatá, velmi intenzivní s pikantní kyselinkou a příjemnou kořenitou dochutí. Doporučujeme k různým úpravám tmavého masa a tvrdým sýrům.
Vinařství Patria Kobylí
18_modrý_portugal_jakostní Modrý Portugal ,  jakostní 0,75 l 235,–
Suché
Hrozny na výrobu tohoto vína pocházejí z lokality Přední hora – jižně exponované velkoplošné terasy se sprašovitou půdou. Nevtíravé, jakoby prosté víno, které je svěží, ale ne kyselé s hlubší rubínovou barvou. S pokrmy se snoubí velmi dobře, doporučujeme drůbež a libové vepřové.
Vinařská obec Velké Bílovice, „Malý vinař“ František Mádl
Image_029 Frankovka , pozdní sběr 0,75 l 311,–
Suché
Barva vína tmavě rubínová, vůně zralá, zahrnující v sobě brusinky a sušené švestky  se smetanovým zakončením. Chuť plná, s dobrou strukturou a výraznou kořenitostí, dlouhá dochuť. Doporučujeme k zvěřinovým pokrmům, srnčí kýtě na grilu s brusinkami či aromatickým zralým sýrům.
Vinařská obec Mikulov, Moravíno Valtice
Image_030 Rulandské modré , výběr z hroznů 0,75 l 299,–
Suché
Přestože pro Rulandské modré bývala typická spíše světle rubínová až cihlová barva, jedná se tentokrát o barvu velmi tmavou. Vůně je výrazná, typická, po sušených švestkách. Chuť velmi plná, extraktivní, s dlouhou perzistencí. Hodí se ke všem druhům masa, sýrům i dezertům.
Vinařská obec Strážnice, Tomáš Baňař Collection
Image_031 Cabernet Sauvignon , pozdní sběr 0,75 l 348,–
Suché
Víno temné granátově červené barvy, vůně černého ovoce a papriky podbarvena tóny kouře a vanilky. Jemně kořenitá ovocná chuť zakončena příjemným nasládlým tříslem. Víno zrálo v dubových sudech.
Vinařská obec Čejkovice, vinařství Libor Veverka
Image_032 Merlot , pozdní sběr 0,75 l 312,–
Suché
Víno s intenzivní granátovou barvou. Ve vůni se snoubí tóny jarní rozkvetlé louky, červené papriky a višňového kompotu. Víno je velmi jemné, sametové s nižším obsahem kyselin, připomínající chuť přezrálých višní a třešní. Můžeme pít samotné nebo k jemným paštikám, srnčímu či jelenímu ragů, telecím ledvinkám a jemným tvrdým sýrům.
Vinařská obec Velké Pavlovice, vinařství Baloun
Víno přírodně sladké
23_chateau_cousteau_cadillac_aoc Chateau Cousteau Cadillac AOC 0,75 l 459,–
Bílé, přírodně sladké botrytické víno z odrůd Sémillon (95%) a Muscadelle (5%). Víno je zlaté až jantarové barvy s intenzivní jiskrou. Má aroma medu, banánů, s jemným nádechem ananasu, kandovaného ovoce a koření. Má bohatou  strukturu, jeho chuť je lahodně harmonická s vyváženým obsahem kyselin a zbytkového cukru. Jemná dochuť po vysušených hrozinkách pochází z ušlechtilé plísně Botrytis cinerea, typické pro sladká vína z oblastí Sauternes, Barsac a Cadillac. Výjimečný chuťový zážitek.
Oblast Bordeaux, vinařství Réglat & Fils, Francie / France
Víno zahraniční
24_riesling_dr.l_ trocken Riesling „Dr.L“ trocken 0,75 l 379,–
Tento 100% Riesling pochází od nejslavnějšího vinaře Mosely – Dr. Loosena. Má zlatou barvu s výraznými odlesky. Jemná, plně extraktivní a komplexní vůně s vyzrálým aroma. Elegantní, harmonická a velmi dlouhá chuť je podpořena vyšší kyselinou a harmonickým, kulatým závěrem s tóny zralých jablek.
Oblast Mosel, vinařství Dr. Loosen, Německo / Germany
25_sauvignon_blanc_cellar_selection Sauvignon blanc „Cellar selection“ 0,75 l 389,–
Bílé tiché víno vyrobené z hroznů vinné révy odrůdy 100% Sauvignon blanc. Světležlutá barva. Zralé tóny tropického ovoce a angreštu s živým závěrem a neuvěřitelnou rovnováhou. Pohádkový Sauvignon! Skvělý jako aperitiv, vhodný podávat k mořským  plodům a pokrmům asijské kuchyně.
Oblast Marlborough, vinařství Sileni Estates, Nový Zéland / New Zealand
26_toscana_rosso_dogajolo,igt Toscana rosso „Dogajolo“ Igt 0,75 l 399,–
Barva vína je rubínově červená s fialovými odlesky. Ovocný a intenzivní nádech. Tóny višní, káva, vanilky a koření. Sametové. Na patře plné, jemné, komplexní. Velmi dobře rozvinuté. Solidně zapracované dřevo. Zrálo 6 měsíců v sudu barrique.
Oblast Toscana, vinařství Carpineto, Itálie / Italy
27_malbec_reserva Malbec Reserva 0,75 l 399,–
Červené tiché víno vyrobené z hroznů vinné révy odrůdy 100 % Malbec. Ve vůni cítíme švestky, zralé červené ovoce a vanilku. Chuť vína je svěží a elegantní, rovnovážná. Doporučujeme zejména k tmavým masům, zralým sýrům či těstovinám.
Oblast San Juan, vinařství Las Moras, Argentina / Argentina
Víno šumivé
Image_038 Bohemia Sekt demi sec 0,75 l 270,–
Příjemná svěží barva s dlouhotrvajícím perlením, svěží, středně plná, květnatá vůně  a typická jemně polosladká chuť. Doporučujeme jako aperitiv, k zeleninovým i masitým předkrmům, krémovým polévkám, rybám a sýrům s modrou plísní.
Česká republika
Image_039 Bohemia Sekt brut 0,75 l 270,–
Světle žlutá barva s bohatým perlením, středně plná, svěží, ovocná vůně a osvěžující, harmonická, středně plná chuť. Doporučujeme jako aperitiv, ke studeným i teplým předkrmům, rybám i různým druhům sýrů.
Česká republika
Image_040 Bohemia Sekt rosé demi sec 0,75 l 270,–
Sekt lososově růžové barvy, vynikající svěží květnaté vůně a sametově jemné sladké chuti. Výborně doplňuje především čerstvé, měkké sýry, hodí se též k moučníkům a jiným sladkostem.
Česká republika
Image_043 Bohemia Sekt nealko 0,75 l 270,–
Za harmonicky vyváženou chuť vděčí nealkoholický Bohemia Sekt nákladnému a šetrnému způsobu výroby, při kterém zůstávají nejlépe uchovány aromatické látky, které jsou sektu a vínu vlastní. Výchozí surovinou jsou vybraná ročníková vína z těch nejlepších klasických vinařských regionů. Alkohol se vínům odebírá za vakua. Vakuum umožňuje tento proces již při nízkých teplotách, které jsou nezbytné pro zachování chuti výsledného produktu. K odalkoholizovanému produktu se přivádí kvasná kyselina uhličitá, díky níž se v nápoji dosahuje typického perlení.
Česká republika
32_bohemia_rosé_prestige_demi_sec Bohemia Sekt Prestige demi sec 0,75 l 399,–
Šumivé víno nezaměnitelné chuti, jemného dlouhotrvajícího perlení a dlouho doznívající perzistence. Kombinace rýnského a vlašského ryzlinku dodává svým charakterem a kyselinkou sektu svěžest a hladkost. Rulandské bílé pak svou jedinečnou vůní dokresluje jeho charakter. Sekt je vyroben tradiční metodou kvašením v láhvi.
Česká republika
33_bohemia_rosé_prestige_brut Bohemia Sekt Prestige brut 0,75 l 399,–
Vyniká jiskrným vzhledem, nezaměnitelnou chutí, příjemnou zelenkavě zlatavou barvou a jemným dlouhotrvajícím perlením. Víno má okouzlující harmonii, jeho osvěžující jemná vůně citrusových plodů je v chuti doprovázena příjemným svěžím ovocným výrazem připomínajícím vyzrálé plody.
Česká republika
Image_046 Proseco I GADI brut 0,75 l 299,–
Tradiční příjmeně šumivé víno Itálie v kategorii Extra Dry (název je mírně zavádějící – jedná se o mírně nasládlé víno). Elegantní láhev a prezenace evokuje také jemnost perlení tohoto vína, které je tradičně decentnější než u sektů. Tóny bílého ovoce a hroznů jsou podpořeny lehkou nasládlostí, která činí víno komlexně kulaté.
Itálie
Champagne
Image_050 Piper – Heidsieck Champagne Brut 0,75 l 1.499,–
Mimořádně suché, plné šumivé víno aromatické chuti z odrůd Chardonnay, Pinot Noir a Pinot Meunier. Má vynikající lehkou a svěží ovocnou chuť, díky které je v současné době jedno z nejoceňovanějších šampaňských.
Oblast Champagne, vinařství Piper-Heidsieck, Francie

logo-dios

Tato vinná karta vznikla ve spolupráci s firmou DIOS TRADING, s.r.o. • www.dios.cz

 

Vinný lístek ke stažení [pdf; 455 kB]

Online rezervace
Nejvýhodnìjší cena v období
Poslední dostupné pokoje