Služební cesta nebo konference v Brně? S námi bez starostí

Hledáte hotel v Brně? Již nemusíte! Hotel Avanti je jasná volba

Plánujete služební cestu  a hledáte luxusní hotel v Brně? Organizujete náročnou konferenci, nebo si chcete jen užít víkend sami nebo s rodinou? Vsaďte na výhody pobytu v hotelu AVANTI v Brně. Najdete zde moderní pokoje bez jediného smítka prachu, bezplatné wellness na střeše hotelu, odkud máte Brno jako na dlani i stylový bowling bar pro večerní odreagování.

Nejlepší hotel v Brně? To je hotel Avanti. Pokud hledáte hotel, který Vám poskytne krom komfortního ubytování i relaxaci formou wellness, masáží a bowling baru, je hotel Avanti tou správnou volbou. Hledali jste do teď hotel v Brně? Už nemusíte – už jste ho našli.

Zaparkujte, připojte se, vyrazte do města. Hotel Avanti v Brně je místo, kam se budete rádi vracet.

 

Parkování zdarma a bezplatné Wi-Fi připojení je v našem hotelu samozřejmostí. Stačí, když přijedete, shodíte věci na pokoji a vyrazíte do města za programem, nebo na schůzku. Nacházíme se v klidném prostředí blízko parku Lužánky, nedaleko centra Brna.

Brno leží v srdci Evropy. Nabízí nepřeberné možnosti vyžití jak kulturního tak zábavního charakteru. Navštivte divadla, kina, kluby, památky, hrad Špilberk, katedrálu Petrov nebo promenádu na hradbách nad Novými sady. Brno je známo nejen pořádáním nejrůznějších slavností ale i živou hudbou, která se line ulicemi města.

Díky své poloze je hotel Avanti vhodný i pro pracovní schůzky. Z hotelu se dostanete během chvíle do centra města, které Vás vtáhne svou atmosférou.  Hotel Avanti není jediný velký hotel v Brně, nicméně si ho jistě zamilujete pro svou historii, komfort a milý personál.

Pokud hledáte klidné ubytování, které je ovšem dostupné z centra tak je hotel Avanti tím pravým místem. Nyní si můžete REZERVOVAT POKOJ přes náš rezervační systém, a ušetříte poplatky spojené s externími rezervačními portály.

Hotel Avanti se těší na Vaši návštěvu a věříme, že nebude poslední.

Za nejlepší hotel v Brně tým hotelu Avanti.